Etiketler

Loading...

Tarih

Kategoriler

06 Mayıs 2011

Bir Genel Ev Hikayesi!

Kadınlarla ilgili hiç cinsel deneyim yaşamamıştı, bir kadına dokunmanın nasıl bir şey olduğuna daha tatmamıştı. Bunun özel olmasını istiyordu. “ Bir kadını becermeliyim “ diye içinden geçirdi. Parayla da olsa bunu yapmak istiyordu. Zevk alıp almaması önemli değildi , denemesi önemliydi.  İlk deneyimini Aksaray’da bir genelev’de yaşadı.

Genel ev’e ilk girdiğinde etrafa bakıp insanları süzdü . Kapının önünde müşteri bekleyen lüks giyimli yırtmaçlı etekleriyle erkeklerini bekleyen Fahişeler c’ye sesleniyordu. Ama c’nin umursamayan bir havası vardı.   Ortamı seziyordu.  İlk defa gideceği için bunu bilmesi gerekiyordu.  Girer girmez fahişeler kendisini kesti “ Hey yakışıklı buraya gelsene” dedi bir fahişe, c pezevenklerin olduğu yere doğru yöneldi.

 Oraya girmeden önce ‘’ben buna parasını veriyorsam bunu konuşturmalıyım’’ dedi. Becereceği kadın öyle mi düşünüyordu? Hayır.  Fahişe’yi konuşturamamıştı, bunun için üzgündü. Çünkü oradakilerin yaşamı belliydi. Parasını alır  işine bakardı fahişeler. Daha fazlasını yapmazdı.  C gibi orada bulunan her hayat kadını gerçek  bir kaybedendi.

Sonra  tekrardan düşündü; " Ben de genel evde sıra bekleyen o sike dönüşmüş beyinsizlerden biri miyim"  dedi. . Belki öyleydi, belki değildi. Kadını beklemeye odaya çıktı. “ Yukarı çık geliyorum” dedi kadın,  parasını pezevenke peşin verdi odaya çıkıp beklemeye başladı. Karşısında 27 yaşında olgun  Oya adında bir kadın duruyordu. Hayat tarafından cezalandırılmış, yüzünde bu işi yapmışlığın masumluğu vardı.. Yatağına uzanıp Oya’yı beklemeye başladı  İçerde birkaç peçete, kondom, bir yatak vardı.  İlk denemesi olduğu için heyecanlıydı
C.

 Kadın oda’ya  girer girmez  parayı istedi. Üstündekilerin hepsini çıkarmıştı, kadın C’nin karşısında siyah jartiyeriyle C’ye gülümsedi.  Çıplak şekilde kadının karşısındaydı. Kadın yatağa uzanarak C’nin kondomunu taktı.  Önsevişme olmadan C kadının içine girmeye başladı, hiçbir şey hissetmiyordu. C’nin en talihsiz cinsel deneyimiydi.  ,.

 Konuşmak istiyordu ama kadın buna izin vermiyordu. İşini hemen bitirdi ,oda’dan çıktı.  Kendi adına bir ilki gerçekleştirmişti ama hiçbir şey hissetmemişti. “ Böyle yerlerde kadınlar işini hemen bitirir ve çıkar. Hislerin böyle şeylerde yeri yoktur dedi Oya.  Oya’yı bu hayattan kurtarmak istiyordu C,ama bunun imkansız olduğunu da biliyordu. .

06/05/2011

Yazan:Cem Kurtuluş
0 yorum: